کارخانه لاوان پک

کارخانه لاوان پک

       شرکت لاوان پک فعالیت خود را در سال 1381 در بخش بدنه سازی دستگاه های شیرینگ آغاز کرد که به واسطه طراحی های خاص و کیفیت درجه1 بدنه ها، اکثریت شرکت های سازنده، ساخت بدنه های خود را به ما سپرده و فقط در قسمت مونتاژ فعالیت می کردند.

      

    در آغاز دهه 90، مجموعه لاوان پک تصمیم به راه اندازی خط تولید کامل از صفر تا صد 100 دستگاه های شیرینگ را در برنامه خود قرارداده و با پشتوانه فنی در بدنه سازی و استفاده از قطعات مرغوب و استاندارد داخلی و خارجی، بهترین های این صنعت را تولید و روانه بازارهای داخلی و خارجی می کنند.

شیرینگ

     امید است که مشتریان عزیز و فنی تمایز بین دستگاه های با کیفیت و قیمت مناسب را با دستگاه های فقط ارزان را، تشخیص داده و خود و مجموعه خود را که حتما با رنج و مشقت فراوان به ثمر نشانده اند، با مشکلات و نواقص فنی در حین استفاده از این دستگاه های شیرینگ بی کیفیت، دچار مشکل نکنند و از برندهای معتبر و سابقه دار مانند لاوان پک که سابقه و تجربه بسیار درخشانی در زمینه تولید انواع دستگاه های بسته بندی و شیرینگ دارد، بهره ببرند.

      لاوان پک آمادگی کامل را جهت ساخت دستگاه های سفارشی شما مرتبط با محصولات خاص شما را دارد و انواه دستگاه شیرینگ تونلی و کابینی را در سایز های مختلف برای شما به سراسر ایران ارسال می کند.

     خدمات پس از فروش لاوان بسیار خاص و ویژه است و شما می توانید از گارانتی 1ساله و تضمینی و خدمات تعمیر دستگاه نیز به طور اختصاصی استفاده کنید.

 

     لذا جهت سفارش و یا دریافت راهنمایی و مشاوره در رابطه با دستگاه های شیرینگ می توانید با هر یک از شماره های زیر تماس بگیرید.

09129512110

021-40335465

021-40335451

لینک خرید دستگاه های شیرینگ لاوان پک

نظرات بازدیدکنندگان