محصولات روشنایی

امروزه نور و روشنایی یکی از اساسی ترین کالاهای زندگی روزمره هر فرد در جامعه شده است. به طوری که بدون نور و روشنایی زندگی بی رنگ و روح است، طوری که حتی با نور های رنگی و جذاب می توان یک ساختمان را رنگ آمیزی کرد. برج آزادی که سالهاست در شهر بزرگ تهران نماد این شهر شده، شبها به رنگهای متنوعی در می آید که چشم هر فرد رهگذر را نوازش می...

محصولات روشنایی

امروزه نور و روشنایی یکی از اساسی ترین کالاهای زندگی روزمره هر فرد در جامعه شده است. به طوری که بدون نور و روشنایی زندگی بی رنگ و روح است، طوری که حتی با نور های رنگی و جذاب می توان یک ساختمان را رنگ آمیزی کرد. برج آزادی که سالهاست در شهر بزرگ تهران نماد این شهر شده، شبها به رنگهای متنوعی در می آید که چشم هر فرد رهگذر را نوازش می دهد. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و صنعت برق و الکتریک ، ال ای دی (LED) یکی از پرکاربرد ترین اجزاء هر دسته از محصولات شده است و تولید روشنایی هایی با تکنولوژی ال ای دی ، چه از لحاظ کیفیت و مقرون به صرفه بودن قابل توجه است هم از نظر مصرف کننده به صرفه بوده و این نوع محصولات از کیفیت و طول عمر بالای برخوردارند. 

فروشگاه لاوان الکتریک سعی کرده از بهترین برندهای بازار ایران و جنس ایرانی مثل هالی استار (نمانور) و دلتا بهترین ها را برای هموطنان عزیز به ارمغان بیاورد.

بیشتر

روشنایی 

زیرشاخه ها